Arnavutköy Hurda Alanlar

Arnavutköy hurda alanlar hurda demir, hurda bakır, hurda çinko, hurda bilgisayar, hurda malzeme, hurda krom, hurda paslanmaz, hurda cafe malzemesi ve buna benzer bir çok hurda çeşidini almaktadır.

arnavutkoy-hurda-alanlar

Hurda demirlerimizden görüntü…

Arnavutköy  yeni yerleşim gibi gözükse de ilçemizin tarihi çok eskidir.

Bunun sebebi de şöyledir Arnavutköy  mevkii itibarı ile terkos gölüne yakın olduğu için burayı kim feth ederse etsin Arnavutköy ‘e hiç dokunmamıştır.

Bunu da araştırdık dokunulmamasının sebebi de su dur.

Konstantin zamanın da döşenen ve su kemerleri ile istanbul sur içine kadar suyu getirilen terkos gölü osmanlı feth ettiği zamanda yine su temin etmiştir.

Bunun İçin de Arnavutköy  her zaman köy olarak kalmış 1994 de değişen ve çıkartılan yasa ile belde olmuş sonrasında ilçeye dönüştürülmüştür.

arnavutkoy-hurda-alanlar

Hurda malzemelerimiz…

Bunun ile beraber gelişim hızla artmış ve bizim yaptığımız ticaret artık Arnavutköy  de  yapılacağını göstermektedir.

Önceleri araçlarımız ile hoparlör takarak sokaklarında gezdiğimiz Arnavutköy  ilçe olduk dan sonra artık belediye ile  sorunlar çıkmakta olduğundan bizde dükkanımızdan bu tür işleri yapmaktayız.

Gelişen Teknoloji ile beraber İnternet sitemiz üzerinden Arnavutköy  de hurda alımına başladık…

Artık oturduğunu yerden akıllı cep telefonunuza girerek arama motoruna Arnavutköy hurda alanlar yazın.

Karşınıza www.hurdalanlar.com çıkarsa  sitemize girip hurda hakkında bilmek istediklerinizi öğrenebilir siniz.

İletişim yerlerimizden fiyat teklifi alabilir ayrıca hurda malzemenizin resimlerini göndere bilirsiniz.

İnşaat  demirlerinden çıkan artıkları evinizden çıkan hurda demir yada evinizde çıkan hurda bakır tencerelerinizi değerinde bize satabilirsiniz.

Eliniz de bulunan bilgisayar hurdalarınızı ana kart veya işlemci gibi bilgisayar parçası hurda malzemeleri de bizlere değerinden satabilirsiniz.

Hurda alım satım yaptığımızı herkesin duyması lazım ki bizleri İnternet üzerinden bulsun.

arnavutkoy-hurda-alanlar

Hurda Teneke malzememiz…

Bunun içinde sitemiz de yazılara önem vererek Arnavutköy ilçesinde arama motorlarından hurda alanlar yazdığında bize hızlı erişmesini sağlamak amacı ile yazılmış yazımızdır.

Artık İnternet her şey olmaya başlamıştır.

Çocuklardan tutunda 65 yaş üstü insanların bile her an İnternet ortamında bir şeyler seyredip veya lazım olan bir şeyi bulması çok kolay.

Arnavutköy hurda alanlar olarak bizde Hurda bakır, demir, çinko, Alüminyum, Paslanmaz, Kablo ve buna benzer tüm hurdaları aldığımızı.

Sitemizden duyurmak için bu türde ki çalışmalarımızı hız verdik.

Hurda satmak kolay fakat doğru şekilde değerine satmak zor.

çünkü telefon da sorduğunuz hurda fiyatının normal fabrika satış fiyatını verip de hurda malzemeyi almaya geldiğinde bir sürü dolap çeviren hurdacı çoktur.

Bunun sebebi de İnternet üzerinden olması. Çünkü müşterinin yanına vardığında müşteride şöyle bir psikoloji oluşmaktadır. Eğer şimdi bunu gönderir de hurdayı vermezsem bir dha hurdacı arayacağım diye düşündüğünden hurdasını ucuz pahalı vermektedir.

Arnavutköy hurda alanlar olarak bu türde ki aldatmaca yapanlara  önem vermemenizi çünkü bunlara fırsat verdiğiniz sürece bitmeyeceklerini bilmeniz lazım.

Arnavutköy Hurda Alanlar

Arnavutköy Hurdacı

Arnavutköy hurda

 

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir