Avcılar Hurda Alanlar

avcilar-hurda-alanlar

Avcılar da hurda malzemelerinizi alıyoruz…

Avcılar Hurda Alanlar Firmamız artık ilçe genelinde hurda alımı yapmaktayız…

Avcılar ilçemizin tüm mahallelerinde hurda alımına başlamış bulunmaktayız. Hurda aslında geri dönüşüm olup eskiyen veya kullanılma zamanı bitmiş metal, plastik, kağıt, maden, alüminyum, sarı, kurşun, çinko, bilgisayar malzemesi gibi malzemelerin toplanması ile geri dönüşüm sağlanmaktadır.

avcilar-hurda-alanlar

Avcılarda iş yeri ön cephelerini söküp alıyoruz…

Avcılar hurda alanlar olarak elinizde bulundurduğunuz hurdalar haricinde yıkılan bina hurdası veya kapı pencere sökümü gibi hurda alımı da yapmaktayız.

Ayrıca tonajlı mal alımı hurda alım aracımız ile yapmaktayız. evinizin olduğu binaya müteahhit girdi ve eviniz yıkılması lazım ama balkonunuzu alüminyum pencere çerçeve yaptırdınız bunu da hurda diye satacaksınız hemen bizi arayıp bu türde ki hurdalarınızı bize sata bilirsiniz.

Müteahhit giren bina sizin ve önceden yapılmış kalorifer tesisatı var bunun da çöpe gitmesini istemiyorsunuz  değerlendireceksiniz bunun içinde avcılar hurda alanlar firmamızı arayıp değerinde bizlere sata bilirsiniz.

Eviniz de oturur iken çatınızda hurda malzeme olduğu aklınıza geldi ve bunları temizletmeniz gerektiğine karar verdiniz sizlere  bu malzemelerinizi hurdayı alıp temizleyecek eleman lazım işte tam burada biz devreye giriyoruz.

avcilar-hurda-alanlar

Hurda alımı yapmaktayız…

Hurda Alanlar genellikle sokak aralarında dolaşarak veya çöplere atılan hurdaları toplayan kişilere hurdacı denir. Firmamız bu işi teknolojinin bizlere sunduğu nimetleri değerlendirerek yapmaktayız.

Avcılar hurda alanlar firması Avcılar ilçe geneli hurda alımından ziyade tüm İstanbul genelinde hurda alımı yapmaktadır. Firmamız bu yönde yatırımlarını yapmış olup daha iyi ve kaliteli nasıl hurda alımı yapabiliriz hep araştırmaktadır.

İstanbul İlinin iki yakasın da merkezimiz olup her türlü talebe karşılık verecek elemanlarımız ve araçlarımız ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Anadolu yakasında Küçükyalı da Avrupa yakasın da Bakırköy de merkezlerimiz de devamlı hazır bulundurduğumuz elemanlarımız tonajlı ve yüklü miktarda hurda çıktığında anında bilgilendirip bu merkezlerimiz den ilçelere yönlendirme yaparak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Aldığımız hurda yine aynı hızla geri dönüşüm fabrikalarına götürülüp anında ülke ekonomisine kazandırılmaktadır.

avcilar-hurda-alanlar

Hurda malzemelerinizi yüksek fiyatdan alım yapmaktayız…

Bu sayede  Siz değerli müşterilerimiz de  geri dönüşüme katkı sağlayıp ülke ekonomisine yardımcı oluyorsunuz. Avcılar hurda alanlar firmamız mahalle birimlerimiz ile hurda toplama işini en hızlı şekilde yapmaktadır. Bizlere talep ettiğiniz hurda satım işi için size yönlenecek olan araçlarımızın size ulaşması 10 dakikadan kısa sürede gerçekleşmektedir.

Ayrıca İş yeri kiraladınız ve ön değişiklik yapacaksınız bunun için de pencere ve kapıların bağlı olduğu çerçevelerin sökülüp alınması lazım biz hızlı bir şekilde bu türdeki hurda sökümlerinizi de yapmaktayız.

Avcılar mahalle birimlerimiz;

  • Ambarlı Mahallesi hurda alanlar
  • Cihangir Mahallesi hurda alanlar
  • Denizköşkler Mahallesi hurda alanlar
  • Firuzköy Mahallesi hurda alanlar
  • Gümüşpala Mahallesi hurda alanlar
  • Merkez Mahallesi hurda alanlar
  • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi hurda alanlar
  • Tahtakale Mahallesi hurda alanlar
  • Üniversite Mahallesi hurda alanlar
  • Yeşilkent Mahallesi hurda alanlar

Avcılar Hurda Alanlar olarak ilçemiz bünyesinde bulunan üniversitemi de çıkan hurdaları da Üniversite yönetimi talep eder ise ihale ile almaktayız.

Hurda Alanlar firmamız her türlü hurda alımını en yüksek değer fiyatından ve en temiz şekilde tüm mahallelerimizde yapmaktadır.

Avcılar Hurda Alanlar

Avcılar Hurda

Avcılar hurdacı

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir