Bağcılar Hurda Alanlar

Bağcılar hurda alanlar  artık ilçe genelinde hurda alım işleri yapmaktadır.

bagcilar-hurda-demir-alanlar

Bağcılar hurda demir alanlar

Hurdacı ve hurda malzeme  satabileceğiniz yer arıyorsanız artık bizlere ulaşmanız çok kolay cebinizde ki akıllı telefonlarınızdan veya evinizde ki iş yerinizde ki masa üstü bilgisayarlarınızdan bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Eskiden beri hurda alım satım işleri genellikle el arabacı hurdacısı veya ara sokakda ki hurdacı dükkanlarına hurda malzemenizi götürüp satmanız gerekiyordu. Artık hurda satım işleriniz çok kolay İnternet üzerinden anında hizmet Hurda Alanlar olarak biz vermekteyiz.

İstanbul ilimizin 39 İlçesinde Hurda alım hizmeti vermekteyiz bunun içinde kendimizi geliştirerek işimizi yapmaktayız. Bağcılar hurda alanlar firmamız  elinizde bulunan hurda demir, hurda bakır, hurda sarı ve buna benzer tüm hurdaları almaktadır.

Bağcılar hurda alanlar iş yerimizden bir görüntü

Hurda alımı aslında güvene dayalı bir iştir ki bunun önemi büyüktür. Bunu iş hayatımızda ki tecrübelerden  bilmekteyiz hile si çok olan bir meslek dalıdır. Bağcılar hurda alanlar insanların aklındaki  hurdayı hilesiz almazlar düşüncesini inşallah biz yıkmaktayız.

Hurda alımını şeffaf ve güvene dayalı olarak yapmaktayız. Bunun içinde aracımıza boş dolu kantar girdi çıktısı yaparak müşterilerimizin güvenini kazanarak bağcılar ilçemizde hurda alımı yapmaktayız.

Firmamız Bağcılar hurda alanlar olarak hizmet vermeye başlamadan önce bu potansiyeli karşılayacak eleman ve araç desteğini hazır bulundurarak bize gelecek hurda satım taleplerine anında karşılık vermek için çalışmalarımızı bitirmiş  bulunmaktayız.

Bağcılar hurda bakır alanlar; İlçe sınırları içinde olmasanız dahi bizi aradığınız da en yüksek fiyat dan ama bizimde kar edebileceğimiz şekilde Bakır hurdalarınızı almaktayız. Bakır hurda alanlar  olarak tencere kazan gibi kap tencere  bakırlarınızı normal hurda bakır fiyatından 2 veya 3 lira daha pahalıya almaktayız.

bagcilar-hurda-notor-alanlar

Bağcılar hurda motor alanlar

Bunun da daha fazla olması için bakır kap tencere bakırlarınızın kullanıma müsait olması lazım gelir. Bağcılar bakır alanlar olarak bu sistemde çalışmaktayız ki kullanılabilir bakır kapların yeniden kullanılmasına  geri dönüşüm yapmak için çalışmaktayız.

Bağcılar Hurda alanlar firmamız hurda demir alımını da  bütün tonajlı hurda malzemenizi istediğiniz her türlü kamyonlarımız ile almaktayız. Bizim diğer firmalardan ayrıcalığımız kantarda veya başka bir yerde hurdalarınızı aldatmadan almamızdır.

Bunu neden söylüyoruz çünkü Normalde demirin fabrika satış değeri 1 tl ise bizim bu hurdayı kar etmek için alacağımız rakam 50-70 kuruş arası ama piyasanın çok kalitesiz firma oluşundan kaynaklı olarak Aynı hurdaya 1 lira ve üzerinde fiyat veriyorlar.

Bu fiyatın sebebi de Kantar veya tartıda çalmalarından kaynaklanıyor. Ne kadar uyarsakda müşterilerimizin bazıları paraya kanarak  yinede hurdalarını bu tip de ki firmalara veriyorlar.

Bağcılar hurda alanlar firmamız Siz değerli müşterilerimizi bilgilendirme açısından da hizmetlerine devam etmektedir. Sadece satmak için değil Hurda hakkın da bilgi almak için de sitemizi lütfen ziyaret edin.

Bağcılar hurda alanlar

Bağcılar Hurda dükkanı

Bağcılar hurdacı

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir