Bahçelievler Hurda Alanlar

Bahçelievler Hurda Alanlar Hurda alımına başlamıştır. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda sarı, Hurda Alüminyum ve tüm hurda çeşitlerini almaktayız. Bahçelievler  ilçemizde oturmak da iseniz  ve elinizde hurda var ise bize değerinde satabilirsiniz.

bahcelievler-hurda-alanlar

Demir hurdası alıyoruz…

Bakır tencere hurdası genellikle evlerde çıkan hurdadır. Bu hurdalarınızı değerinde satmak istediğiniz de artık bizi aramanız yeterli.

Hurda demir kullanılan her türlü malzemeden çıkan bir madendir. Bu maden o kadar çok kullanılır ki her türlü eşyadan çıkar mesela yatak! yatakların içinde ki yay da bile hurda demir vardır.

Hurda bakır evlerde  yukarıda söylediğimiz gibi sadece tencere ve kullanıla bilir eşya çamaşır makinesi kazanı yada banyo kazanın da çıkardı ama son saydığım iki malzeme 1970 ve 1990 arasında kullanılan malzeme idi.

Bahçelievler ilçemiz yerleşim olarak Bakırköy den yeni Ama Bağcılardan eski bir ilçemizdir. Bu sebeple hala evlerde bakır hurdası veya bakır eşya çıkma ihtimali yüksek olur.

Bahçelievler hurda alanlar İlçemiz de ki  araç tamircilerinden çıkar hurdaları da almaktayız bu türde çıkacak tonajlı yani fazla birikmiş hurdaları da değerinde almaktayız.

bahcelievler-hurda-alanlar

Sarı Hurdası Almaktayız…

Eski sisteme göre hurda alım işi sokaklar da gezerek ve bağırarak yapılan işti ama gelişen teknoloji ile artık müşterilerimize oturdukları yerde ulaşa bilmekteyiz. Bu hizmeti bize sağlayan google ve diğer  sağlayıcılara ne kadar teşekkür etsek az.

Bahçelievler hurda alanlar hizmetimizi sizlere ulaştırmak için kurulan İnternet sitemiz bu yönde ki çalışmalarını tüm ilçelere yayarak hizmetlerimizi tüm istanbul geneline yaymaktadır.

Bilgisayarcısınız ve gelen kasaları ana kartları işlemcileri ve diğer tüm parçaları biriktirmektesiniz. Bilgisayar hurdası alanlar olarak da bizi araya bilir ve bilgisayar hurdanızı değerinde bizlere satabilirsiniz.

Bahçelievler ilçemiz deki tüm sokaklar da artık bağırmaya veya hoparlör ile hurda alımı yapmaya gerek yok artık hurda ilanları İnternet üzerinden yapılmakta olduğundan siz değerli müşterilerimiz bizlere oturdukları koltuk dan akıllı cep telefonları ile Arama motoruna girerek bizlere ulaşabilirler.

bahcelievler-hurda-alanlar

Sökülecek hurda alıyoruz…

Bahçelievler ilçemizde oturmaktasınız ve binanızın kömürlüğü temizlenecek kömürlük de hurda var ama temizletmek istediğiniz hurdacıya para vermeniz gerekecek bunu bizimle şu şekilde anlaşma yaparak yapabilirsiniz.

Bizi çağırırsınız hurdalara bakarız eğer temizleme yapmamıza değecek ise hurda karşılığı kömürlüğünüzü temizleriz. Ama baktık hurdanız temizlememize karşılık gelmiyor bu sefer üst de para alır hurdanızı alır ona göre temizleriz.

Ayrıca çatı temizliği de yapmaktayız. çatınızda ki hurdaları da yine biz alırız. Firmamız hurda alımı ile alakalı tüm işleri Bahçelievler ilçemizde yapmaktadır.

Bahçelievler Hurda Alanlar firmamız  yukarıda anlata bildiğimiz ve anlatamadığımız tüm hurda çeşitlerini almaktadır. Bizleri aramadan Lütfen hurdanızı satmayınız.

Bahçelievler Hurda Alanlar

Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler hurda

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir