Hurda Alanlar Firmamız 1993 yılında İstanbul Kadıköy Üzerlik sokak da Hizmetlerine  başlamış bulunmaktadır. Kadıköy  o yıllarda ticaretin merkezi olduğu için bizde hurda alım satım yerimizi ilk oraya açtık ve kendimizi devamlı geliştirerek hurda alım işlerine devam ettik.

Zamanın gerçeklerine göre kendimizi geliştirdik. Önceliğimiz her zaman dürüstlük olup hile ve aldatıcı hareketlerden para kaybımız bile olsa kaçındık.

Şükürler olsun ki müşterilerimiz bizi daha iyi anlayarak ve bilerek hurda malzemelerini sattı ve bize referans oldu.

Merkezimizdeki araçlarımız

Sonrasında Kadıköy de Hurda dükkanımız olağan gürültüden dolayı çok şikayet alınca bizde Maltepe ilçesine taşındık.

Firmamız 2003 den beridir Maltepe küçükyalı mahallesinde hizmet vermektedir.

Gelişen İstanbul ile beraber bizde artık sınırlarımızı daha geniş bir şekilde yayarak Avrupa Yakasına da bir şube açtık. Avrupa yakası Bakırköy İlçesi Kartaltepe Mahallesinde hizmetlerimize 2009 da başladık.

Sonrasında Hurda Alanlar Firmamızı İnternet üzerine taşıdık ve Tüm İstanbul geneline hizmet etmeye başladık.

Artık Kendimizi geliştirerek ve tüm hurda sektörüne hizmet ederek Hurda alım hizmetlerini İnternet üzerinden de sunmaktayız.

Hurda Alanlar Firmamız En küçük hurda dan en büyük hurda ya kadar her türlü hurda  alım satım işlemleri hem İnternet sitemiz üzerinden hemde  Anadolu yakası ve Avrupa yakasın da ki dükkanlarımız dan hizmet etmekteyiz.

Firmamız öncelikle müşteri memnuniyeti Sonrasında firmamızın ticari karı diye sıralayarak müşterilerimizin bizdeki değeri ne kadar öncelikli olabildiğini kanıtlamaktayız.

Hurda Alanlar hakkın da daha çok bilmek  için İnternet sitemize girip hurda ve buna bağlı materyaller hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

Hurda Taşıma Aracımız…

Firmamızın Gelecekte ki konumu ile alakalı kendimizi geliştirmek ve hizmetlerimizi en hızlı şekilde ayarlayıp müşterimizin bizlere  ulaştığın da onlara en hızlı şekilde ulaşa bilecek kadroları yetiştirmektir.

Yetiştirdiğimiz bu kadroları müşterilere güler yüz göstermesi ve hurda malzemeleri alımında üzmemeleri konusunda eğitime tabi tutmak gerektiğini bilerek bu işlere yönelmektedir.

Hurda Alanlar Firmamız İstanbul Geneli tüm ilçelerde Hizmet vermekte olması firmamızın kendini geliştirerek İlçelerin mahallelerin de bile hizmetlerini yaymaya çalışması için çalışmalarına hız vermesi gerektiğini bilmektir.

Hurda Alanlar olarak bizde bu bilincin farkında olduğumuzu ve  kendimizi bu şekilde devamlı geliştirerek  her zaman bu yönde çalışmaya devam ettiğimizi siz değerli müşterilerimizin bilmesini sağlamaktayız.

Hurda Alanlar Yönetimi

0538 662 8948

Ziya Çifcibaşı