İstanbul Hurda Alanlar

İstanbul Hurda Alanlar Açılmıştır. Artık siz değerli müşterilerimiz hurda malzemenizi satmak istediğiniz de bize İstanbul ilinin tüm ilçelerinden ulaşabilirsiniz.

istanbul-hurda-alanlar

İstanbul Hurda Alanlar Bakır kablo hurdası…

Hurda demek geri dönüşüm ve devletimizin ekonomisine katkı demektir. Hurda malzemelerinizi çöpe atmanız hem ülke ekonomimize zarar ettirmek hemde doğayı kirletmekle aynı kategoridedir.

İstanbul Hurda Alanlar Olarak Artık Hurda Malzemelerinizi atmanıza gerek kalmadı.

Bizi arayarak Her türlü hurda eşyanızı, Hurda demirinizi, Hurda bakırınızı, Hurda kurşununuzu, Hurda Çinkonuzu, Hurda Alüminyumunuzu, Hurda Arabanızı, Hurda Malzemenizi, Hurda Paslanmazlarınızı, Hurda Restoran malzemenizi, Hurda Gümüşünüzü sata bilir fiyat alabilir ve ekspertiz yaptıra bilirsiniz.

Hurda Alanlar olarak İstanbul İlimizin İki yakasında kendimize merkez edinerek İstanbul’un hangi ilçesinde satılır ise satılsın Anında ulaşarak Hurda malzemelerinizi değerinde almaktayız.

Avrupa yakasında Bakırköy Terakki caddesinde merkez olarak açtığımız hurdacı dükkanımız dır. Anadolu Yakasında ise Maltepe Küçükyalı mahallesinde Merkezimiz vardır.

Bu iki merkezden İstanbul’un İki yakasında da hakim olup satılacak tüm hurda malzemelere ulaşmak ve değerinde almak için  çalışmalarımızı bu yönde geliştirmekteyiz.

İstanbul Hurda Alanlar Hurda Bakır alımı gerçekleştirip değerinde satmaktadır. Ticaretimiz tamamen Dürüstlük üzerine kuruludur.

Çünkü hurda işinde kantar  aldatmacılığı okadar çok olmuştur ki müşterilerin bir hurdacıya güvenmesi artık zafiyet olarak benimsenmiştir. Bunun içinde İstanbul Hurda Alanlar Firması öncelikle dürüstlük sonrasında güven üzerine ticaretini inşa ederek hizmetlerini yapmaktadır.

Hurda bakır alımı nasıl yapılmaktadır diye bir soru sorsanız buna vereceğimiz cevap şudur.

istanbul-hurda-alanlar

İstanbul Hurda Alanlar Bilgisayar Hurdası Alanlar..

Hurda bakırın öncelikle ne kadar olduğu sonrasında borumu, tava tencere mi, lama bakır mı, bakır kablo mu yada yanmış bakır’mı ayrıca kırk ambar diyede telaffuz edilmektedir. Ama biz öncelikle Tonaj varmı mesela 100-200 kilo gibi bir şey ise ona fazla bakmadan alım yapıyoruz.

Lakin Satacağınız bakır eğer ki tonajlı ise hurda bakır’ınızın değer ölçümünü yapıp o şekilde alıyoruz.

Bu Sistemi Tüm maden alımlarında kullanmaktayız çünkü madende çok sahtecilik var bunda en çok sahtecilik yapılan maden de kurşundur.

İstanbul Hurda Alanlar Firmamızın Bu türdeki Alımlarda genellikle tanımadığımız müşteri ise bu değer ölçme işini yapmak da mecburiyet hissediyoruz.

Anadolu yakasın da Ümraniye de oturmaktasınız ve Deponuz temizlenecek ve bizi aradınız  size en geç yarım saat içinde elemanlarımızı yönlendirip deponuzun temizliğini ücret karşılığı yapmaktayız.

Avrupa yakasın da şişli de oturmaktasınız ve Çatı temizleme yaptırmanız lazım İşte size fırsat İstanbul Hurda Alanlar Firmamızı arayın Size en kısa sürede  eleman gönderip ücret mukabilinde çatınızı temizletsin.

İstanbul Hurda alanlar Firmamızın İstanbul Genelinde Hurda Alımı yaptığı İlçe isimlerini sıralama yapalım ki Hurdasını satacak müşterilerimiz daha hızlı bizlere ulaşabilsin.

İstanbul İlçe Hurda Alımı Yapan İlçe Hizmet Birimlerimiz;

İstanbul Hurda Alanlar Firmamız bu ilçelerimizin tümünde hizmetlerini sunmaktadır. Şile ilçesinde hurda satmak istediğinizde size en yüksek rakamı verecek firma Hurda Alanlar Firmamız dır.

Yüksek Fiyat ve Dürüst Ticareti ile İstanbul Genelinde Hizmetlerini Sunmakta olan Firmamız Kaliteli Elemanları ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul Hurda Alanlar

İstanbul Maden Alanlar

İstanbul Hurdacı

 

3 Comments

  1. Ömer

    Cevapla

    Hurda bakırımı değerinden alıp düzgünce tartdığınız için teşekkürler her zaman sizi arayacağım

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir